Kim jesteśmy.

Kancelaria powstała w odpowiedzi na potrzeby firm na najwyższy poziom usług w zakresie prawa własności intelektualnej w połączeniu z nowoczesnym sposobem doradztwa.

Nasza specjalistyczna wiedza oraz znajomość branż i rynków klientów zapewnia ochronę prawną na unikalnym poziomie. Zabezpieczamy firmy przed nieuczciwymi działaniami konkurencji, chronimy prawa autorskie oraz doradzamy w rozwoju innowacyjnych projektów zaspokajając coraz większe wymagania klientów cyfrowych.

Na nasz sukces składa się ponad 15 lat doświadczenia w branży medialnej i doskonałe rozumienie otoczenia biznesowego klientów.

Nad realizacją celów klientów czuwa grono specjalistów – radców prawnych, adwokatów i rzeczników patentowych – z unikalną wiedzą w każdym obszarze prawa własności intelektualnej i nowych technologii.

 

Jak działamy.

Priorytetem są dla nas indywidualne cele naszych klientów i realizujemy je kreatywnie.

Nasza kreatywność nie tylko daje nowe możliwości rozwoju biznesu, ale też pozwala zmieniać sytuacje kryzysowe w sukcesy.

Podejmujemy trudne i wymagające wyzwania. Rozwiązujemy najbardziej zaawansowane sprawy i osiągamy wyjątkowe rezultaty doceniane przez naszych klientów.

Jeśli istnieje najlepsze rozwiązanie, my je znajdujemy.

Działamy według najwyższych standardów, z zaangażowaniem i otwartością – to czyni z nas zaufanych partnerów.

Co nas wyróżnia.

  • Pracujemy według nieszablonowych metod
  • Tworzymy strategię działania dla bezprecedensowych spraw
  • Dostarczamy konkretne i konstruktywne rozwiązania
  • Zapewniamy bezpieczeństwo biznesu i minimalizujemy ryzyka
  • Od ponad 15 lat reprezentujemy klientów w procesach sądowych i arbitrażowych
  • Jesteśmy dostępni, otwarci i przyjaźni